LV

Maija Kudapa

name:Maija
surname:Kudapa
pseudonym:M. Asara, M. Melne
profession:Tulkotāja satīriķe
creative organization:Writers Union(from year of 1991)
residence:Rīga
year of birth:1937
creative biography
Writers Union
«Nemeklē vīrieti bez kļūdām» laikr. «Padomju Jaunatne» 1967.8.III. Humoresku krāj. «Paradīzes ābolīši» (1989),
«Putniņdancis jeb Kad mēs augām, tad gan tā negāja» (1990)
K. sar. trīs ludziņas bērniem krāj. «Eglīte» (1994, pēc T. Jan-sones, M. Stārastes un D. Biseta darbu motīviem).
Tulk. no krievu val. A. Pristavkina «Zelta debestiņa pārnakšņoja», V.Tokarevas «Talismans» ( 1989),
V. Malcevas «KGB smokingā» (1-4, 1998-2000), M. Kosteņeckas, M. Ļežepjokova, L. Žuhovicka darbus.
Borisa Ņemcova "Dumpinieka grēksūdze",Irinas Hakamadas "Sex lielajā politikā" un 'Mīlestība Ārpus spēles", Aleksa Dubasa "Akvastopa noteikumi", Aleksandra Vasiļjeva grāmatas, Darjas Doncovas darbi, Mihails Bulgakovs "Liktenīgās olas", Pjotrs Kotovs “Bornholmas trīsstūris”, Mihails Bulgakovs “Suņa sirds”, Vladimirs Sorokins “Putenis”, Aleksandrs Cipkins “Nepielūdzamas sievietes”, Viktors Peļevins “Kukaiņu dzīve”